ANTALYA SERİK EVDEN EVE NAKLİYAT

SERİK NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizi Bu Sayfadan Görüntüleyebilirsiniz


SERİK NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT


Serik asansörlü nakliyat hizmetini son teknoloji portatif yük asansörlerimiz ile vermekte ve eşyalarınız için konforlu bir taşınma süreci oluşturmaktayız. Serik Nakliyat firmamızın verdiği hizmet ile evinizi ya da ofisinizi taşımak istediğinizde eşyalarınızın nakliye sırasında zarar görmemesi için üst düzey önlemler almakta ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimini sizlere sunmaktayız. Çok katlı binaların en üst katlarına dahi ulaşan modern asansör sistemlerimiz ile rezidans ve plazalarda yaşayan kişilerinde kolay bir şekilde taşınmalarını sağlamaktayız.


Nakliyat hizmeti sırasında yapılacak bir hatanın eşyaların zarar görmesine neden olacağını bilmekte ve bunun için işini hatasız olarak yapan uzman kişilerden ekiplerimizi oluşturmaktayız. Bununla yetinmemekte ayrıca zaman zaman testler yaparak en ufak bir hata yapan kişiler ile de yolumuzu ayırmaktayız. Bu şekilde üstün kalitede hizmet vermekte ve oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti ile de müşteri portföyümüzü genişletmeye devam etmekteyiz. Taşınmanız gerektiğinde bunun sizin normal hayatınızı etkilememsi için uygun olduğunuz zamanda taşınabilmeniz için de kesintisiz olarak yılın her günü çalışmaktayız.SERİK NAKLİYAT

SERİK EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI


Serik asansörlü nakliyat hizmetini pek çok nakliyat firması ilave ücretler alarak veriyor olmasına rağmen bizler için sizin eşyalarınızın güvenliği önemli olduğundan bunun için ilave ücretler almamaktayız. Taşınma öncesinde ücret almadan adresinize yaptığımız ziyaret sırasında eşyaları gördükten ve sizden diğer bilgileri aldıktan sonra fiyatı belirlemekteyiz. Bu verdiğimiz fiyatın net olmasını sağlamakta nakliyat bittikten sonra da ilave masrafları asla çıkartmamaktayız.

Serik asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyaları eski adresinizden bu şekilde aldıktan sonra yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz. Asansörlü nakliyat hizmetimizi binanızın yapısının uygun olması halinde verebilmekte olmanın yanında özellikle çok yüksek katlarda olan eşyaların asansörle taşınması sırasında hava şartlarının da uygun olmasına önem vermekteyiz. Aşırı rüzgarlı olan günlerde eşyaları tehlikeye atmamak için havanın düzelmesini beklemekteyiz. Serik merkezli olan firmamız şehrimizde taşınması gereken kişiler için modern yöntemler kullanmakta ve memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşatmaktadır.